Öz geçmiş

Op.Dr.
Mustafa Coşkun Kimdir?

Op. Dr. Mustafa Coşkun, 1992 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA), Askeri Tıp Fakültesi’ne girdi ve 1999 yılında mezun oldu. 2002 yılına kadar Ağrı 12. Mekanize Piyade Tugayı’nda revir tabibi, sağlık bölüğü komutanı ve sağlık şube müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık sınavını başarıyla geçti ve GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde 4 yıl Genel Cerrahi Uzmanlığı eğitimi aldı.

Türkiye’de askeri hastanelerin kapatılmasından sonra Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan Sultan Abdülhamit Han E.A.H, Şişli Etfal E.A.H ve Taksim E.A.H’de uzman Genel Cerrah ve Sağlık Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

Op. Dr. Mustafa Coşkun askeri tecrübesinden dolayı alanındaki en iyi doktorlardan biridir. Uluslararası bir tıp merkezi olan Flash Cure Medde obezite ve metabolik-bariatrik cerrahi konularında tanı ve tedavi hizmetleri vermeye devam etmektedir.

21 Yıllık Mesleki Tecrübe

  • 1992 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesine girdi ve 1999 yılında mezun oldu.
  • 2002 yılına kadar Ağrı 12. Mekanize Piyade Tugayı’nda revir tabibi, sağlık bölüğü komutanı ve sağlık şube müdürü olarak görev yaptı.
  • 2002 yılında tıpta uzmanlık sınavını başarıyla geçti ve GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde 4 yıl genel cerrahi uzmanlık eğitimi aldı.
  • Genel Cerrahi Uzmanı olarak eğitimini 2006 yılında tamamladı ve Diyarbakır Askeri Hastanesi’ne atandı.
  • Burada 4 yıl uzman genel cerrah olarak çalıştıktan sonra 2010 yılında atandığı Çorlu Askeri Hastanesi’nde dört yıl, 2010 yılında atandığı Hakkari Askeri Hastanesi’nde iki yıl çalıştı ve 2016 yılında İstanbul Gümüşsuyu Askeri Hastanesi’ne atandı.
  • Türkiye’de askeri hastanelerin kapatılmasından sonra Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sırasıyla uzman genel cerrah ve Sağlık Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

Ücretsiz Kontrol Muayenesi